+90 532 687 51 54​⁠​

Sosyal Medyada Biz}

Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk zemin kaplama Nedir.? Nerelerde daha çok uygulanır.
Çocuk oyun alanlarının Kauçuk zemin kaplanması, Fitness alanlarının Kauçuk Karo döşenmesinde, bahçe ,yürüyüş ve koşu yollarının kauçuk zemin kaplanmasında, parklarda ,çocukların oyun alanlarında,Atış Poligonlarının zemin ve yan duvarlarının kauçuk kaplanmasında vb. yerlerde kullanılmaktadır.

Kauçuk zemin kaplama malzemeleri
kilitli kauçuk,karo, kauçuk zemin kaplama,olarak temin edilir. Esnek, yumuşak ve dekoratif, Kauçuk 40* 40 ve 50*50 genişlikte, 2cm, 2’5 cm , 3cm, 4 cm ve 5 santim kalınlıkta kauçuk yer döşemeleridir.

Kauçuk Zemin uygulama alanları ve çeşitleri, Alternatif çözümler
pvc yer döşemesi,tartan zemin,kauçuk zemin,mineflo,ahşap desen mineflo,duvar kaplama,kaliteli sağlıklı hijyenik homojen ve heterojen antibakteriyel pvc kaplamalar,mermer,granit,fayans,seramik,duvar kağıtları,bölme duvar,asma tavan,bahçe zemin kaplama,banyo,fullfloor,tavan kaplama, zemin kaplama innopur ,taş,teras zemin,mineflö,çamsan parke,mutfak yer döşemeleri,koçtaş yer döşeme, gibi alanlarda uygulanır ve faaliyetlerimiz bu yönde devam etmektedir..

 

07 Mart 2017
4.611 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. osman özden dedi ki:

    Alacaatlı’da çocuk parkı kauçuk zemin kaplaması için 155 m2 bir alanımız var üstünde çocuk oyun parkı mevcut. Bu alana yer kaplaması için işçilikli fiyat alabilir miyiz?
    533 814 24 94

BİR YORUM YAZIN